اصول دارای امتیاز ویزای طلایی پرتغال

در صورتیکه از خواندن این این مطلب راضی هستید می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در وبسایت ما مطالعه کنید.هلدینگ حقوقی آپادالا با بهره مندی از بهترین متخصصین ، تخصصی ترین سرویسها را در این زمینه برای شما در نظر دارد.


حقایق ممنوعه گلدن ویزای پرتغال به صورت تحلیلی

این برنامه ی اقامتی در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ میلادی با نیت جذب سرمایه گذارن مختلف خارجی از روش سرمایه گذاری در خرید خانه و بعلاوه سرمایه گذاری نقدی، به وجود آمد. پرتغال از طریق سیستمم مالیاتی غیرمستقیم، متخصصان و سرمایه گذاران با ارزش فرهنگی و اقتصادی بالا را به این کشور جذب می کند. همسر یا پارتنر. درباره پارتنر، ارتباط زوجین باید طبق قوانین موجود ثابت شود. همان طور که در جدول ذیل می بینید بر حسب آمار بیان شده، نرخ بیکاری در این کشور نزولی بوده و از سال 2019 تا حدود 6.هشت % کاهش داشته است. در این نوشته سعی شد تمام راههای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف اروپایی و نحوه اخذ ویزای طلایی از هر کدام به صورت کامل و جزیی شرح داده شود. شیوه اعطای اقامت و یا حق پاسپورت با ویزای طلایی در هر کشور اروپایی با دیگری متفاوت است، در نتیجه در خصوص نحوه گرفتن ویزای طلایی در کشورهای مختلف اروپایی صحبت خواهیم کرد و به صورت کامل در مورد ویزای طلایی پرتغال ، ویزای طلایی اسپانیا ، ویزای طلایی یونان ، ویزای طلایی مالت ، ویزای طلایی لتونی ، ویزای طلایی قبرس ، ویزای طلایی آلمان ، ویزای طلایی ایتالیا و ویزاهای طلایی کشورهایی همچون سوییس ، فرانسه ، بلژیک ، هلند ، بلغارستان ، پادشاهی بریتانیا ، موناکو ، ایرلند ، مونته نگرو و آندورا صحبت خواهیم کرد.


مهاجرت به پرتغال با سرمایه گذاری

در این مقاله قصد داریم در زمینه چیستی ویزای طلایی و نحوه دریافت ویزای طلایی اتحادیه ی اروپا صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در هلند میتوانید مطلب اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری را بخوانید. دارنده این ویزا میتواند به مدت بیشتر از 1 سال در کشور پرتغال اقامت داشته باشد و فرد میتواند با اخذ ویزای کشور پرتغال از طریق تحصیل، سرمایه گذاری، کار و… بنابراین، سرمایهگذارانی که میخواهند از اقامت پرتغال با خرید ملک و آزادی سفر در بقیه کشورهای اتحادیه ی اروپا بهرهمند شوند، دیگر مجاز به سرمایه گذاری در شهرهای بزرگتر مانند لیسبون و پورتو و علاوه بر این شهرهای ساحلی نخواهند بود. نکته مهم: از ژانویه ۲۰۲۲، در صورت سرمایه گذاری/خرید ملک در کلان شهرها یا شهرهای ساحلی مانند لیسبون یا آگراو، واجد شرایط اخذ ویزای طلایی پرتغال نخواهید بود، زیرا دولت کشور پرتغال امیدوار است سرمایه گذاری خارجی در مناطق کم تراکم کشور را افزایش دهد. فرزندان زیر ۱۸ سال یا فرزندان وابسته بالای ۱۸ سال تا زمانی که مجرد بوده و به صورت تمام وقت مشغول به تحصیل باشند.


ویزای طلایی پرتغال

شرکت توسعه سرمایه گذاری اینوستایم با بهره مندی از بهترین کارشناسان ، بهترین سرویس ها را در این مورد ارائه می دهد. هلند یکی از معتبرترین تابعیت های جهان را داراست. در تاریخ ملاقات انتخابی، شما و وابستگانتان باید به صورت فیزیکی در دفتر مربوطه SEF حاضر شوید تا اثر انگشت خود را ارسال کنید و درخواست خود را رسمی کنید. در زمانهای استاندارد، از زمانی که مدارک خود را ارسال میکنید تا تاریخ ملاقات، تقریباً 2 ماه طول میکشد. این کشور یکی از پیشگامان ارائه ویزای طلایی در اروپاست و به همین دلیل در برنامه ویزای طلایی خود انواع سرمایه گذاری های فعال یا غیر فعال را قبول میکند.


مباحثه های مرتبط با گلدن ویزای پرتغال

پاسپورت آندورا یکی از بهترین تابعیت های جهان است و برای سفر به اتحادیه اروپا، پادشاهی بریتانیا و کل آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی نیازی به ویزا نیست. البته شما می توانید در دانشگاههایی که رده علمی پایین تری دارند سالیانه ۷۰۰ یورو هزینه کرده و تحصیل کند. خریداری ملک به ارزش 350.000 یور یا بیشتر، برای ملکهایی با قدمت بیشتر از سی سال و یا قرار گرفته در مناطق بازسازی شهری جهت نوسازی در نظر گرفته شدهاند. این پروژه باید واجد شرایط سرمایه گذاری توسط سرویس مهاجرت و مرز پرتغال (SEF) باشد. هستند. همه اعضای خانواده می توانند در پرتغال زندگی کنند و از مزایای تحصیل در پرتغال و مراقبت های بهداشتی بهره مند شوند.البته گروه مهاجرتی تی ویزا این نوید رو به شما میده که بتونید فرزندان تا ۳۰ سال خودتون رو به شرط وابستگی مالی،جسمی یا روحی به همراه داشته باشید و توی این مورد پرونده های موفق زیادی داشته ایم. مجوز اقامت لتونی (Uzturesanas) اجازه جابجایی و سفر در 26 کشور شینگن را میدهد. از طریق خرید ملک میشود گلدن ویزای پرتغال و اقامت 5 ساله را به دست آورد.


حداقل ادامه موضوع ۳۵۰۰۰۰ یورو برای ایجاد یک شرکت تجاری یا تقویت سرمایه سهام 1 شرکت تجاری سرمایه گذاری کنیدکه از طریق آن حداقل پنج شغل تمام وقت ایجاد کنید. این یک فرآیند سریع برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت در 1 کشور اتحادیه ی اروپا است - از طریق ویزای طلایی پرتغال، شما می توانید در عرض پنج سال واجد شرایط پاسپورت پرتغال شوید. اساسی ترین نکته این است که شما را از تغییرات قوانین نظارتی و مالیاتی تا حد بسیاری مصون نگهدارد. سرمایه گذاری در فعالیت های فرهنگی و هنری: سرمایه گذاری به مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در قسمت تولیدات محصولات هنری، فرهنگی و علاوه بر این بازسازی یا بهسازی آثار و میراث ملی صورت می گیرد.


در صورت علاقمندی به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از صفحه مهاجرت به کشور پرتغال ما بازدید کنید و یا در صورت داشتن هر سوال با مشاور مهاجرت کشور پرتغال در تماس باشید. برای اخذ شماره مالیاتی پرتغال(NIF NUMBER) احتیاج به یک ضامن پرتغالی خواهید داشت و بعد از آن میتوانید با مراجعه حضوری به بانک پرتغالی درخواست افتتاح حساب نمایید که این امر نیازمند این است که شما ویزای شنگن داشته باشید و البته راه دومی نیز وجود دارد که میتوانید به یک وکیل پرتغالی وکالت دهید تا برای شما بدون احتیاج به حضور در پرتغال، افتتاح حساب بانکی نماید. برای اثبات عدم سوء پیشینه کیفری شما به گواهی آن، از هر کشوری که بیش از یک سال در آن زندگی کرده اید، نیاز دارید. با نگهداری از سرمایه و احراز شرایط اقامت کوتاه مدت به مدت ۵ سال، نهایتا موفق به اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور پرتغال خواهید شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *